PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

 

3D WIZUALIZACJE I PROJEKTOWANIE

 

Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twoje mieszkanie lub dom. Dobieramy kolorystykę, oświetlenie, meble i dodatki.

Dla zastosowanych w projekcie elementów wyposażenia, przygotowujemy opis techniczny, dzięki któremu dowiesz się jakich materiałów użyliśmy, a ich zakupy staną się dla Ciebie prostsze. 

Na podstawie opisu technicznego i rynkowych cen materiałów opracowujemy dla Ciebie kosztorys. Dzięki niemu zapoznasz się z jakimi kosztami wiąże się wykonanie Twojego projektu.

Dodatkowo przez cały okres budowy możesz wybrać nadzór autorski naszego projektanta. Dzięki temu masz pewność, że każdy element zostanie wykonany zgodnie z Twoim projektem.

KIM JESTEŚMY?

OFERTA

DLACZEGO MY?

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

CO JESZCZE

KONTAKT

Oto 5 najważniejszych korzyści współpracy z naszą pracownią projektową:

MODEL 3D I WIZUALIZACJE

Pracujemy w programach, które w realistyczny sposób ukażą Twoje pomysły. To co inni projektanci proponują w najwyższym pakiecie cenowym u nas otrzymasz w standardzie. 

WYCENA PROJEKTU

Opracowaliśmy skrypt kalkulacyjny, który na podstawie obmiarów i danych projektowych skutecznie obliczy koszt wykończenia i umeblowania domu. 

DOKUMENTACJA TECHNICZNA 

Opracujemy dokumentację techniczną wraz z rysunkami poglądowymi. Wykonawcy otrzymają niezbędne wymiary i objaśnienia, które pomogą przenieść projekt do rzeczywistości.

NADZÓR PRZEZ PROJEKTANTA

Oferujemy dodatkową usługę nadzoru projektu na budowie.  Dzięki opiece naszego projektanta i dyplomowanego inżyniera budowlanego masz pewność, że Twoje wnętrze zostanie wykonane z najwyższą starannością.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

NAJLEPSZE UKŁADY
FUNKCJONALNE

NIEZOBOWIĄZUJĄCE
SPOTKANIE WSTĘPNE

TERMINOWOŚĆ

SZCZEGÓŁOWE

PROJEKTY

DOŚWIADCZENIE

TECHNICZNE

WITAMY W NASZEJ PRACOWNI, GDZIE PROJEKTUJEMY WNĘTRZA POZNAŃSKICH DOMÓW I MIESZKAŃ

Modelując architekturę pracujemy na jednych z najbardziej zaawansowanych programach dostępnych na rynku. Dzięki nim jesteśmy w stanie zbliżać się do efektu fotografii i realistycznie oddać materiały i światło. Nasza praca znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie właściwa inwestycja wiąże się z dużym nakładem finansowym, pracy lub technologii. Wyobraź sobie, że możesz zobaczyć swój produkt, dom, wnętrze lub wynalazek zanim jeszcze powstaną.

Wizualizacje

Oferujemy usługę nadzoru autorskiego nad projektem wnętrz. Dzięki niej Państwa projekt będzie prowadzony od początku do końca przez naszego projektanta. Zadania jakie możemy przejąć to:

 

ODBIORY TECHNICZNE NOWYCH MIESZKAŃ
Posiadamy niezbędny sprzęt oraz wykształcenie inżynieryjne. Podczas odbiorów sprawdzamy elementy pod kątem ewentualnych wad budowlanych jak utraty płaszczyzny, kątów i poziomów, odstępstwa od wymiarów pomieszczeń, błędy w funkcjonowaniu


POZYSKANIE NAJLEPSZYCH WYKONAWCÓW I MATERIAŁÓW 
Przygotujemy dla Ciebie zestawienie najlepszych wykonawców i ich wycen prac. Zapewnimy Tobie pewność, że otrzymasz usługi i produkty o najlepszym stosunku cen do jakości


PRZYGOTOWANIE HARMONOGRAMU PRAC
Remont zaczyna się od dobrego planu. Przygotujemy go dla Ciebie i dopilnujemy aby został zrealizowany terminowo


ODBIORY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH I KONTROLA JAKOŚCI

Nadzór autorski

Współpracując z biurem projektowania wnętrz większość z Was zadaje sobie pytanie czy obraz z wizualizacji da się uzyskać w rzeczywistości. 

Aby zagwarantować najlepszy efekt, proponujemy wybrać pełną usługę biura 3DWIP, czyli: projekt wnętrz, nadzór na budowie i dostawa materiałów. W ten sposób zyskuje się kompleksową usługę oszczędzającą czas i nerwy, a także gwarantującą najlepszy efekt końcowy. 

 

W Twoim imieniu negocjujemy najlepsze ceny na materiały budowlane, dekoracje i meble. Współpracujemy z najlepszymi w Poznaniu salonami oświetlenia, płytek, podłóg, armatury i wyposażenia kuchni. Przygotowujemy i zlecamy do wykonania projekty mebli na wymiar dla zaufanych stolarzy. Mamy dostęp do wyjątkowo dobranych produktów dekoracyjnych. Staramy się realizować także indywidualne nietypowe zlecenia.

Materiały wykończeniowe

NAJLEPSZY UKŁAD FUNKCJONALNY

Zaczniemy od pokazania Ci naszych propozycji układów funkcjonalnych. Razem wybierzemy ten, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

3D Wizualizacje i Projektowanie

mgr inż. Adam Dolny 

mail: adam@3dwip.pl

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatne, osobiste spotkania w cukierni Sowa

 

w C.H. Malta Poznań w wygodnych dla Państwa godzinach.

Najbliższe dostępne terminy startu projektu rozpoczynają się od września 2020r.

 

 

 

 

 

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana, odpowiemy jak najszybciej.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nasza główna działalność skupia się na kompleksowym projektowaniu wnętrz domów i mieszkań. Każdy z projektów powstaje z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Nasze aranżacje tworzone są z pasją i pełnym zaangażowaniem. 3DWiP to firma z korzeniami inżynieryjnymi. Gwarantuje to projekty nie tylko nastawione na piękny obraz, ale także w pełni wykonalne pod względem konstrukcyjnym. Na życzenie klienta oferujemy swój nadzór autorski na budowie. Doświadczenie i wiedza budowlana pomagają nam w czuwaniu nad postępem robót w Państwa domach. Stale doskonalimy swoje umiejętności i jesteśmy na bieżąco z rozwojem branży architektonicznej. 

Rozmawiamy i konsultujemy Twój projekt. Podpowiadamy jak prawidłowo pod względem technicznym rozwiązać wykonanie poszczególnych zakresów.

 

Przedstawiamy kilka wersji najkorzystniejszych układów pomieszczeń. Ty decydujesz i zatwierdzasz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. 

CENNIK

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

NASZE PROJEKTY

Przygotowaliśmy dla Pastwa ofertę kompleksowego projektowania wraz z wykonawstwem mebli kuchennych oraz innych mebli na wymiar. 

 

Kuchnie